| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Dau FUNDITA!
Ce dedicatie as putea sa-i scriu la domnul direginte in albumul de clasa a VIII-a?

Răspuns Câştigător
| clara60 a răspuns:

Domnule diriginte,
Au trecut multi ani de cand am facut primii pasi pe poarta scolii si multa vreme de cand am privit primul zambet al dvs.Cu suflet cald, cu o voce blanda ne-ati apropiat de dvs., determinandu-ne sa pasim hotarati pe drumul gimnaziului.Ati fost corect in aprecieri, rasplatindu-ne dupa munca noastra.Pentru toate acestea, domnule diriginte, nu va putem uita si nu ne ramane decat sa va multumim din suflet pentru modul in care ne-ati ajutat si ne-ati format ca elevi si ca oameni.Va dorim din toata inima multa sanatate, putere de munca spre a putea indruma si alti scolari pe drumul vietii.
Cu dragoste si respect, ai dvs. elevi...

1 răspuns:
| tenshi261 a răspuns:

Va multumesc pentru tot sprijinul pe care ni l-ati oferit in acesti 4 ani si sunt recunoscatoare ca ati fost dirigintele meu/nostru.