| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita!
Va rog sa-mi ziceti si mie vegetatia fauna si solurile EUROPEI! Va rog mult! Merci anticipat!

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Tu nu știi să cauți întâi pe net (Wikipedia) dacă tot nu știi lucruri esențiale. Dar na lenea-i mare.

| ImHereForYou a răspuns (pentru LaLaura):

Ba prștilor vreti fundika la rasp astea handicapate?

| LaLaura a răspuns (pentru ImHereForYou):

Hey nea LoveDreamGabriella nu vreau fundă, și încercă să nu mai jignești pentru că mai ai de mâncat niște neuroni, încă odată caută pe Wikipedia dacă vrei niște răspunsuri de cultură generală pe care la momentul acesta(dacă tot e şi temă) trebuia să le ştii şi nu mai posta nişte întrebări pe care politica TPU. le interzice. Şi apropo nu toţi sutem atât de disperaţi după funde, unii mai răspund şi pentru a ajuta, a ajuta ceva ce nu are legătură cu teme pe care tu, domniţă cu vorbe de mahala trebuia să îţi pui la încercare neuronii ăia cu care te'ai născut!

| ImHereForYou a răspuns (pentru LaLaura):

Prietene! Intrebarea asta nu mi-a dat-o la scl! Sunt curioasa, vreau s aflu lucruri noi! Nu comenta daca nu sti!

| LaLaura a răspuns (pentru ImHereForYou):

Mda, tanti, caută pe net, Wikipedia, dacă eşti aşa de curioasă (dar e o mare minciună) nici tu nu ŞTII multe, eu în locul tău nu aş mai zice nimic pentru că te faci şi mai tare de cacao, Un sfat, mai învaţă un pic de gramatică şi nu te mai ambala atât.

| HellBlade a răspuns:

Nu ai voiesa iti faci temele pentru acasa la noi pe site.

| ImHereForYou a răspuns (pentru HellBlade):

Ma mir ca nu mi-ai cerut si funda pentru raspunsul ala d ***!

| ImHereForYou a răspuns:

Be nemankatule!
Ce vrei?