| Caameliaaa1234567891011 a întrebat:

De curand am intrat la facultatea de Istorie si Stiinte Politice, specializarea Istorie. As avea cateva intrebari, daca ma poate ajuta cineva.
1. Din ce an de facultate poti face modulul Psihopedagogic?
2. Doamna director, de la liceul pe care l-am absolvit, mi-a zis ca, daca o sa am nevoie, pot face practica pedagogica aici (in liceu). Se poate? Adica cand o sa ma inscriu la acest modul pot opta pentru a face practica pedagogica in liceul pe care l-am terminat?
3. Cu modulul Psihopedagogic I pot preda la clasele I-X?
Cat mai multe detalii, va rog
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

1. Din anul 1
2. Daca te primesc, de ce nu
3. Asta nu stiu. Cred ca pentru liceu iti trebuie ceva mai mult