| anonim_4396 a întrebat:

De saptamana viitoare incep sa ma duc la pregatire la matematica si vreau sa stiu daca voi avea,, colegi "?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai probabil da

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de profa daca lucreaza pe grupe sau individual

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de profesorul cu care faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de profesoara/profesor, de exemplu, eu când făceam pregătire pentru bac, eram doar eu cu ea, rar mai venea un coleg.

| unvecin a răspuns:

Simplu: copiezi link-ul, trimiți profesorului și-i spui că-i dai fundă dacă îți zice.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackNotorious a răspuns:

Depinde de profesor.Cum decide, eu cand faceam pregatire la romana, mai faceam cu 1-2, maxim 3 colegi.