| geoox550 a întrebat:

de unde pot downloada subiecte pentru Examenul National din clasa a 8-a? As vrea si de romana si de matematica, multe modele (variante). Multumesc!

3 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

Buna.Si eu am dat anul acesta examenul national si am facut variante de pe didactic.ro.Sunt foarte multe si unele fisiere sunt cu explicatii pentru acest examen. Spor la invatat!

| KameliaFrumusika a răspuns:

Incearca pe www.edu.ro Funda?

| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna Georgiana! Cauta pe www.edu.ro acolo gasesti totul despre examene, subiecte etc Funda?