| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Din punct de vedere al vreunui regulament scolar exista o perioada fixa de timp intre data când dai un test și cea în care testul îți este înapoiat, corectat fiind?

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RaAlexandra a răspuns:

2 saptamani.tin minte ca avusesem o discutie mai aprinsa cu un profesor ca de ce nu mi-am facut temalaughing si l-am intrebat, dar dvs a-ti corectat testele la care dansul a raspuns ca regulamentul ofera profesorului 2 saptamani pentru a aduce lucrările elevilor

3 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

Nu cred ca e specificat legal, la teze stiam ca da, dar la teste nu cred

| auraprisnel a răspuns (pentru Cismi):

Mulțumesc frumos!