| Claudie11 a întrebat:

Buna doresc informati despre studiul in strainatate si despre facultati de medicina din anglia ma intereseaza ce ar trebui sa indeplinesti ca sa fi acceptat la o facultate din strainatate va rog raspunsuri cat mai rapide happy dau fundita la cele mai bune

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Pare simplu! Daca stii sa-ti faci un CV, daca stii sa cauti oferte, poti primi bursa chiar.Caci au nevoie disperata.Cu conventia a unui contract dupa absolvire, desigur. Eventual plata in rate dupa gasirea locului de munca.Cam asa se face. Sau platesti cash si faci ceva cautabil, apoi te descurci, fara probleme. Important e seriozitate.
Cauta pe net oferte, sunt o gramada.