| Anonima773 a întrebat:

Buna, doresc sa dau la un liceu cu profil filologie in Cluj Napoca, initial am vrut sa dau la filo-intensiv engleza insa mediile de admitere sunt mari.Ce licee cu profil de filo imi recomandati, media de admitere sa fie intre 7, 50 si 8, 30? In afara de Seminar..nu prea am auzit lucruri bune despre el =) (mentionez ca la stiinte sociale nu vreau sa dau, deoarece se da bacul si din matematica)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai mai intrebat EXACT asta și ți s-a mai răspuns. Faci spam

| Anonima773 explică (pentru sierra1):

Am intrebat de licee cu profil filo-intensiv engleza nu filo simplu, am mentionat asta mai sus =)

| sierra1 a răspuns (pentru Anonima773):

" în 24 Septembrie | AC4S4 a răspuns:
Am căutat mai mult și am găsit:
Seminarul Teologic Ortodox - Filologie intensiv engleză.
Nicolae Bălcescu - filologie intensiv engleză."

cam repede uiți pentru vârsta ta. Repet, deja faci SPAM

| Anonima773 explică (pentru sierra1):

Uita-te in postarea mea, am zis ca mediile sunt mari la FILO INTENSIV ENGLEZA si ca vreau sa stiu liceele cu mediile de mai sus la profil de FILO SIMPLU, sunt doua chestii total diferite