| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Bună dragilor, sunt in clasa a 12 și m-am gândit că pot sa fac meditatii cu cl(1-5)Online
Unde pot găsi o persoană care are nevoie de astfel de prestație?
Am văzut ca majoritatea fac asta și am zis sa încerc și eu.
Ce idee aveți? Fundă pentru un raspus clar și concret
≈Mulțumesc anticipat
Răspunsuri răutăcioase =raport
(Dacă este un cuv greșit este din cauza faptului ca am scris pe fugă)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cristi bate campii ca de obicei. Poti pune anunț pe olx si ceri si tu cu câțiva lei sub cat cere un prof din zona ta. Gen 45 pe ora in loc de 50.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Popti face dar gratis fara sa ceri bani, ca sa ceri bani trebuie sa fi profesor, ori tu nu esti, asa ca nu poti desfasura o astfel de activitate ca daca vin controale de la anaf tu nu ai diploma sau licență de profesor si nu ai drept sa dai meditatii, asta o faci cu fratii tai îi meditezi gratuit sau cu vecinii de bloc copii de varsta ta, dar tot asa gratuit. Daca parintii lor vor sa-ti dea niste bani este la latitudinea lor dar nu sa pretinzi tu.

| Lioana a răspuns:

Fiind elev, fara studii superioare, nu poti gasi candidati pentru meditatii decat intre prieteni.