| luxaees a întrebat:

Buna,dupa ce am dat probele de aptitudini la un liceu de arte si am primit ceva cod, unde vad daca am intrat sau nu la liceul respectiv si dupa ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Rezultatele sunt afisate la avizierul liceului si poate si pe pagina de internet a acestuia.
Dupa ce obtii rezultatele la capacitate aduci documentul cu notele obținute la liceul de arte. Se va face o medie intre nota obtinuta la probele artistice si nota de la examenul de capacitate. In baza acestei medii esti declarat admis sau respins.