| DeCeMaiContează a întrebat:

Dupa cum stiti, astazi a fost simularea la romana. Este posibil sa apara intrebari de genul "Oare imi anuleaza lucrarea?", asa ca eu voi fi primul care intra "in joc" laughing La patratul ala unde trebuie scris numele, scoala si numele profesorilor evaluatori am lipit niste etichete pe care le-am primit. Am inceput sa scriu din josul primei pagini, iar cand am trecut pe a doua am scris un exercitiu pe care mi se pare ca l-am inceput dintr-o zona in care se afla pagina cealalta una dintre etichete. Nu stiu daca am explicat bine, dar din cate am inteles se considera semn pentru ca cica se imprima sau n-o sa se mai vada numele. Pare penibil ceea ce am scris, nici nu stiu daca am explicat bine. Oare este vreo problema? Am scris pe doua foi de examen, pe a doua nu s-a intamplat asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E simulare, nu sta nimeni sa zica nimic de semne si porcarii, corecteaza profesorii din liceul vostru deci nici pomeneala de asa ceva. Daca tot esti asa ingrijorat/a atunci nu mai face asta la examen si gata.

| Yurisa a răspuns:

Vrei sa spui ca in loc sa incepi din partea neindoita a paginii ai scris de sus unde pe verso erau etichetele? laughing nu ii pasa nimanui, daca asta e ce am inteles. Eu am scris asa la bac la toate cele 3 examene si nu mi-a zis nimeni nimic.
In schimb, nu cred ca trebuia sa incepi de pe prima pagina de jos lol. Unde ai avut tu loc sa scrii de pe prima pagina Dumnezeu stie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te-ai dus dracu

Răspuns utilizator avertizat
| DeCeMaiContează explică:

Mentionez ca nu am scris pe partea intregii etichete, ci doar de la marginea acesteia. Nu am atins partea aia neagra.

| TheIceFury a răspuns:

Si eu am dat astazi simularea, fiind doar o simulare nu cred ca o anuleaza.