| Marrie08 a întrebat:

Buna,e cineva din liceul Ștefan Odobleja din Craiova? Va rog sa mi spune ți cum e acolo și dacă merita sa ma transfer. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| TheRooster a răspuns:

Este superb liceul, n-am ce sa spun.Profesorii sunt foarte buni iar directorul chiar se ocupa.Cand am intrat anul trecut in Odobleja imi parea rau deoarece eu imi doream sa intru in Arghezi, dar dupa 2 luni mi-am dat seama ca sunt acolo unde trebuie.Nu este asa cum se spune despre el.Pe toti ii auzeam ca este un liceu prost etc si de aia l-am pus si ultima optiune dar nu e asa cum se spune.Singura problema (cel putin la mine)ar fi faptul că este departe, din craiovita pana la Odobleja fac 40 de minute și nu prea imi place, de aia ma si gandesc sa ma mut in Arghezi, este mult mai aproape si acolo e si cel mai bun prieten al meu, dar nu conteaza astahappy. Dacă vrei in Stefan Odobleja du-te, n-ai ce pierde.Merita titlul de "Colegiu".
Mult succes, sper ca ți-am fost de folos.

| Marrie08 explică (pentru TheRooster):

Și eu tot in Arghezi as vrea dar nu ma pot decide, de asta am și întrebat. Tot in craiovita stau și eu. Ce autobuz iei? si la ce profil ești?

| TheRooster a răspuns (pentru Marrie08):

Sunt pe științe ale naturii, tu? la ce liceu

| TheRooster a răspuns (pentru Marrie08):

Da...nici eu nu stiu daca sa ma duc in Arghezi.

| Marrie08 explică (pentru TheRooster):

Eu sunt la Voltaire. Științe sociale

| Marrie08 explică (pentru TheRooster):

Nici eu nu știu la care din ele sa ma mut...

| TheRooster a răspuns (pentru Marrie08):

Eu spun sa te duci in Arghezi, si el are științe sociale și plus ca este si aproape. Odobleja nu are dar te poti duce pe filo(nu cred ca este o diferenta intre profile). Mult succes!(sa-mi spui ce ai facut) happy

| Marrie08 explică (pentru TheRooster):

E mai greu la filo puțin, îți las numărul de tel și vorbim mai multe acolo.