| DenisaLuciaBarbu a întrebat:

BUna! Fac parte din consiliul elevilor si am nevoie de niste propuneri de activitati in cadrul scolii...idei? pls urgent

Răspuns Câştigător
| babygyrl a răspuns:

Ce as vrea si eu sa fac, la scoala si am incercat dar nu a iesit nimic, pentru ca nu am avut cu cine. Teatru, vizionare film, dans, ceva cercuri de lectura, pictura etc etc ...Atat imi vine in minte.

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai putea sa vii cu ideile de
saptamana micului ecologist(in cadrul careia sa se desfasoare diverse activitati)
consiliere pentru teme(elevii mai pregatiti sa mediteze pe cei mai mici sau mai slabi)
ne implicam si ajutam(actiuni de voluntariat)
cercuri de dans
ziua de cultura(cand sa se stranga grupuri de elevi si sa mergeti la muzeu)
strangere de carti pentru biblioteca scolii

| DenisaLuciaBarbu explică:

Msk. m-au ales in consiuliu pentru ca sunt singura din clasa care pune suflet atunci can d face cevamultumesc pentru "propuneri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! poti spre ex sa1) aflii cand a fost infiintata scoala ta si sa propui ''Ziua scoli...''
2)EXCURSII-ASTA IUBIM TOTI:d:d

| mihutz_5310 a răspuns:

Mai multe ore la CDI daca aceti asa ceva in scoalabig grin