| ZeroZahar a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o carte buna, va rog? Am citit de curand "Elevul Dima dintr-a saptea " si am "devorat-o" in 3 zile, carte pe care la fel, mi-a recomandat-o cineva. As vrea ceva de dragoste, eu stiu. despre adolescenti sau carti care v-au placut voua personal. Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Caută la răspunsurile utilizatorului „corolav".

| ZeroZahar explică:

Am citit toate volumele si am vazut si toate sezoanele :*

| SVD a răspuns:

Jane Eyre(ador cartea aia)

| nikol03 a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti De veghe în lanul de secară – de J. D. Salinger este o carte despre un adolescent oricum o sa te atraga prtecum un magnet te asigur