| Anisia_4385 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca s-au afisat pe undeva rezultatele la olimpiada de limba romana pe faza judeteana din Galati din data de 19 februarie? A avut loc la LMK dati-mi si mie un site va rog dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| SugarAndSpice a răspuns:

S-au afisat!
Uite aici : http://www.isj.gl.edu.ro/html/sub_olimpiade/2010-2011/ROMANA/OLIMP_LRO.htm.
Daca la vrei in calculuator sa stii ca le am in format execel pe calculator. Ti le pot da. doar sa-mi dai ID-ul tau.

Papa

1 răspuns:
| Idc12345 a răspuns:

Pe site-uri nu s-au afisat, ca si eu le-am cautat de am innebunit