| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

Imi puteti da mai multe informatii despre colegiul national cantemir voda, profilul stiinte sociale big grin? a mai intrat cineva de aici?laughing

1 răspuns:
| DeeaHelpYou a răspuns:

Domeniu de activitate: Licee şi colegii
Adresa: STR. VIITORULUI nr. 60, BUCUREŞTI-SECTOR 2 BUCUREŞTI
telefon COLEGIUL NAŢIONAL CANTEMIR VODĂ 021-210 6935 fax COLEGIUL NAŢIONAL CANTEMIR VODĂ 021-210 6935

Liceu curs zi, profil umanist: filologie, ştiinţe şociale, profil real: matematică-informatică, ştiinţe ale naturii.
COLEGIUL NAŢIONAL CANTEMIR VODĂ http://www.cncv.ro
vizite COLEGIUL NAŢIONAL CANTEMIR VODĂNumăr vizualizări: 89
vizite COLEGIUL NAŢIONAL CANTEMIR VODĂComentarii: 0
modifica firma E firma sau compania ta? Modifică