| Cristi72992859 a întrebat:

Bună! Îmi puteți da niște motive bune pentru a ma transfera și pentru a mi aproba transferul la alt liceu cu alt profil?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Cel mai bine esti sincer / sincera. Daca nu, poti oricand sa spui ca "ai realizat ca iti doresti sa urmezi o alta cale profesionala decat cea la care te-ai gandit atunci cand ai ales actualul liceu / profil, asadar cea mai buna alegere in acest moment pentru viitorul tau este sa te transferi". Sau altceva care sa sune cat de cat bine. (nu musai credibil, insa sa sune bine)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Îmi puteți da niște motive bune pentru a ma transfera"

dacă n-ai motive, stai unde ești că stai bine