| Nimeni91 a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda o carte cu sinteze pentru bac la istorie? Sunt in clasa a 11 a, as vrea sa ma apuc, dat fiind faptul ca am inteles ca nici in semestrul 2 nu se dau teze,sa invat incet, incet, pentru bac.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cauta pe la pinned in subredditul robac, acolo gasesti un link cu o invitatie pentru serverul robac, poate gasesti ce iti trebuie, eventual intreaba-i.

| Nimeni91 explică (pentru LPCTSTR):

Am intrat, am intrebat, insa mi-au spus ca au postat materiale, nu am timp sa le copiez, nu am imprimanta ca sa le imprim. De culegere aveam nevoie, dar nu mi-a dat nimeni nici un titlu.
Multumesc pentru raspuns si multumesc pentru ca ti-ai facut timp sa imi raspunzi.