| brokxy a întrebat:

Buna, imi puteti recomanda profiluri de facultati unde nu se studiaza matematica, fizica, chimie DELOC?
Plus nu imi plac si nu ma pricep la ele, sunt bâtă. Vreau ceva fara calcule, mai mult pe memorare.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ai auzit vreodată de profiluri umaniste?

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt dar nu faci nimic cu ele, le faci aproape degeaba. Singura astfel de facultate care este si folositoare in ziua de azi si iti gasesesti repede loc de munca daca esti bun, e facultatea de limbi straine.

| Yurisa a răspuns:

Litere, limbi straine, istorie, publicitate, comunicare, resurse umane, jurnalism, filosofie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu faci degeaba facultate stai parcata
Cu facultati umaniste faci ceva doar daca te duce capu si ai vocatie pentru ele, in cazul tau chiar nu e nevoie de o facultate se vede ca o faci doar sa fie

| Osneros a răspuns:

Casier la Kaufland.