| luanaaaaaa a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cateva licee de arta sau de muzica de preferat in Mures, Cluj, Alba, Bucuresti. Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Liceul de arte plastice Romulus Ladea, din Cluj-Napoca;
2.Liceul de muzica George Enescu, din Bucuresti-adresa:strada Manu Gheorghe;
3.Liceul de muzica Dinu Lipatti, din Bucuresti, adresa:strada Principatele Unite, nr. 63, zona Izvor, tip:centru cultural, centru de educatie, centru de formare profesionala, website:www.liceuldinulipatti.ro.
4.Liceul de muzica si arte plastice, din Alba-Iulia.
Adresa:strada Calarasilor, nr.2.
Cam atat stiu!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Te pup!

| luanaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult... mi-ai fost de ajutor! Pusy

1 răspuns: