| Ex0id200 a întrebat:

Buna! In caz ca pica epic sau dramatic iar la bac, ce tip de subiect are cele mai mari sanse sa pice la uman? Caracterizare, relatie sau tema si viziunea? Am auzit ca la uman a cam picat numai caracterizarea. In orice caz, eu voi invata toate tipurile de subiect, dar m-as concentra mai mult pe caracterizare, daca, într-adevăr, pica cel mai des.

1 răspuns:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Ala pe care-l vrea dumnezeu? hmm... dramatic, poate O scrisoare pierduta, sau epic Moara cu noroc. Caracterizare cred, dar nu ai ce invata multtt la ea. Doar 3-4 definitii. Mult succes si sa iei o nota mare.