| anonim_4396 a întrebat:

La ce se da teza in clasa a IX-a la mate-info bilingv engleza?

Răspuns Câştigător
| BlackRoseeforyou a răspuns:

Obligatoriu dai la mate, engleza, romana si info...si ai de ales intre:biologie, chimie si fizica.happy

3 răspunsuri:
| anonimus1223 a răspuns:

Doar la : mate, romana, engleza, informatica si bio/fizica/chimie! cam atat laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonimus1223):

laughing Si ce e de ras?

| anonimus1223 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nimic, doar ca fata de clesele mai mici... e cam mult laughing... deci frate nu face greseala sa mergi la prima clasa, du-te la a 2-a e mult mai bine, daca ai media aproape 10 V-VIII atunci du-te la prima, altfel nu ai ce cauta acolo! ITI GARANTEZ!