| anonim_4396 a întrebat:

la romana profa ne pune sa prezentam o carte si eu inca nu am citit nimic... puteti sa-mi dati niste idei?:d cartea sa nu fie prea lunga pentru ca nu am mult timp, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| onecika a răspuns:

Eu îţi rocomand cea mai scurta carte din toate cărţile citite de mine. Castelul din Carpaţi de Jules Verne. Succes )))

4 răspunsuri:
| LauraM01 a răspuns:

Incearca si tu din astea clasice cenusareasa, alba ca zapada, pinochio...

| BeBeAdE a răspuns:

Nazdravaniie lui pacala e scurta

| Diane_Diana_1990 a răspuns:

Nu ai citit nici Twilight/Jurnalul unui pusti... Ceva? Daca nu poti cauta rezumate detaliate pe net big grin