| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
la Suceava este facultate de psiho? pe site n-am gasit nimic clar si vreau sa ma inscriu dar neaparat la Suceava. stie cineva cum e, medii de admitere, nr de locuri...chestii de genul asta!?! multumesc
dau fundita pentru cel mai detaliat raspuns happy

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Nu este facultatea de psihologie, este un modul psiho-pedagogic, care are oarecare legatura cu psihologia, pe care il poti face in toti 3ani, dar e facultativ si opteaza pentru el doar cei care vor sa lucreze in invatamant.si eu am vrut sa dau la psiho, deci crede-ma...doar daca s-a introdus in ultimele doua saptamani, desi sunt convinsa ca nu...

2 răspunsuri:
| raisssa a răspuns:

La usv nu este psiho, pentru mai multe detalii mai cauta pe site sau vino la usv si la informatii, in corpul A, iti va da o brosura cu tot ceea ce ai nevoie, bafta!

| kiss a răspuns:

Am mai intrebat pe cineva si a zis ca este crying o alta persoana mi-a zis chiar ca a terminat anul trecut crying
nu pot sa merg pana la sv, nu sunt din oras sad