| SaRiNoOtZa a întrebat:

Buna la totihappy daca un profesor nu mai preda la scoala la care a fost profesor si acum este la alta scoala/liceu profesor mai poate sa dea corigentele cu fosti elevi la scoala unde preda chiar daca nu mai este profesor? Scuzati-ma daca m-am exprimat gresit.Va multumesc, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Anka_9260 a răspuns:

Eu cunosc un caz unde profesorul a dat corigentele chiar daca a plecat deoarece a fost chemat de director

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Corigentele se dau cu noul profesor!

| Aliiss a răspuns:

Nu. corigentele se vor da cu profesorul nou

| Anka_9260 a răspuns:

Eu cunosc un caz unde a dat corigentele profesorul care a plecat, deoarece a fost chemat de director