| anonim_4396 a întrebat:

M-am inscris la o facultate din ASE, Bucuresti, am platit jumatate din taxa, doar ca acum vreau sa imi retrag dosarul. Stiti cumva pana cand il pot retrage, cat la suta din suma primesc inapoi si daca e complicat procesul de retragere? (Problema este ca nu sunt din Bucuresti si o sa ajung aici abia pe 1 octombrie- O sa fie prea tarziu atunci?)
V-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati raspunde.

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Problema este ca daca ai platit taxa de confirmare si ai achitat parte din taxa de scolarizare, nu mai ai ce face: poti sa iti scoti dosarul, dar banii nu ii mai primesti inapoi! Poti incerca dar nu cred ca vei obtine ceva.