| kitty_9379 a întrebat:

M-am inscris la o facultate din ASE la id, am platit si jumatate din taxa, doar ca acum vreau sa imi retrag dosarul. Stiti cumva daca pot face acest lucru si sa imi recuperez si banii, ca inca n-a inceput anul, si cui ma pot adresa?

3 răspunsuri:
| Sisi0748 a răspuns:

Buna! stiam ca pana pe 15 octombrie te poti retrage

| rosto a răspuns:

Mergi la secretariat, exista mari sanse sa iti recuperezi banii de taxa, mi se pare insa ca numai 90% din ei, asa am mai auzit eu fosti colegi. happy Bafta multa si mergi luni la secretariat; cu cat mai repede, cu atat mai bine. happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul il poti retrage fara probleme, cu taxa depinde de regulamentul fiecarei institutii, oricum cred ca o vei putea recupera, deoarece este pentru servicii care nu au fost prestate, eventual cu retinerea unui comision. Cel mai bine este sa te adresezi facultatii si sa ceri asta. Succes si numai bine!