| Anonimmisto198 a întrebat:

Bună, m-am lăsat de scoala in clasa a 7-a din probleme de familie si acum in octombrie împlinesc 19 ani si am terminat a 7-a, trebuia sa trec a8-a dar nu m-am mai dus, întrebarea este dacă pot sa continui clasa a 8-a acum la 19 ani, va rog răspundeți daca știți, am mare nevoie

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Evident că poți să continui școala, du-te la secretariatul școlii și întreabă acolo ce ai de făcut.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Desigur ca poti sa continui.

| Vikaa a răspuns:

Invata te rog eu sa scrii, iti platesc si pentru meditatii, nu inteleg nimic din ceea ce scrii rolling on the floor

| cristian200313 a răspuns:

Normal, daca asta iti doresti sa continui scoala, poti sa faci, nu conteaza varsta, si toti de 30-40 ani fac scoala laughing