| Mihas a întrebat:

Ma adresez celor care sunt mai mari as vrea sa dau la livceul Pedagogic si am auzit ca trebuie sa dau niste probe, imi spune si mie cineva care sunt probele si in ce constau?

Răspuns Câştigător
| marola a răspuns:

Probele sunt de dictie, adica sa stii sa vorbesti corect, de muzica, de desen si de sport.

2 răspunsuri:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Acum depinde ce fel de profil... daca vrei la vocational da, trebuie sa dai porbe, daca e alt profil nu trebuie, decat daca te duci la intensiv engleza