| MasterOfDisaster a întrebat:

ma cam plictisesc, si as vrea sa citesc niste carti... bune happy
ce imi puteti recomanda?
doar 2 lucruri:sa nu aiba un sfarsit trist, si sa fie cat de cat amuzante.
multumesc! dau funda la cele mai multe & frumoase happy

Răspuns Câştigător
| Ana_3602 a răspuns:

Poti sa tii un secret? - Sophie Kinsella (colectia Chic)
Fata fantoma - Sophie Kinsella
Alergand pe tocuri - Anna Maxted
Confesiunile unei iubarete - M. Cunnah
Si daca iti plac cu vampiri, citeste Academia vampirilor 5 volume aparute si urmeaza al 6-lea.Te tin cu sufletul la gura si sunt superbehappy...

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster explică:

@Sinoda
nu asa incurajezi tineretul sa citeasca.
app, stiai ca 75% din absolventii clasei a 12-a sunt semianalfabeti?
dar ei probabil stiu o gramada de bancuri.

| MasterOfDisaster explică:

@DeathTheKid de asta am zis ca cei 75% stiu multe bancuri.

| DeathTheKid a răspuns:

Mai,daca nu ai citit pana acum citeste "Conte de Monte-Cristo".nu este o carte amuzant, insa este cea mai interesant pe care am citit-o.este de aventura, actiune, dragoste...are aproape orice iti dorestiwinking. crede-ma merita cititawinking

daca vrei incearca si cartile Vraciul si ele sunt interesant,sau Miserywinking

sper ca te-am ajutat catusi de putin, insa nu prea stiu carti amuzante, pentru ca nu ma atrag

| DeathTheKid a răspuns:

@MasterOfDisaster sa nu crezi ca el face parte din cei 25%laughing

| Sinoda a răspuns:

Citeste bancuri alea is cele mafaine