| UnOhm a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste modele de teza la informatica pentru clasa a 10-a, semestrul intai, profil matematica informatica intensiv informatica?
Si, in alta ordine de idei, as vrea sa efectuez un transfer in semestrul al 2-lea de la matematica informatica neintensiv, la intensiv. Imi poate spune cineva cat de dificil este si aproximativ cat timp va ocupa informatica zilnic? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

- model unic (pe țară) nu există
- cât timp va ocupa informatica zilnic în viața ta? Dacă asta e intrebarea, atunci răspunsul e: depinde de cât de "dotat" ești

| UnOhm explică (pentru sierra1):

Nu ma intereseaza un model unic, ci unul oarecare pentru a-mi face cat de cat o idee despre ce este vorba. Cat despre timp, de asemenea, intreb pentru a cunoaste cat timp le ia anumitor persoane, doar pentru a-mi crea o imagine aproximativa, avand in mod cert cunostinta faptului ca acest lucru este pur subiectiv. In orice caz, multumesc pentru raspuns happy

| sierra1 a răspuns (pentru UnOhm):

Unul oarecare nu e relevant: fiecare prof dă la teză ce și cât face la ore cu elevii. Ia un manual de info și vezi ce e pe acolo să-ți faci o idee