| claudiu9811 a întrebat:

Buna, ma poate ajuta cineva cu un exemplu de cerere pentru eliberarea certificatului de absolvire a liceului? Pe net am cautat dar nu am gasit. Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mergi la secretariatul scolii unde ai absolvit liceul si vei primi informatiile necesare, inclusiv cum sa redactezi o cerere de eliberare a certificatului de absolvire, daca aceasta este necesara.

| Yurisa a răspuns:

Eu nu am depus nicio cerere, m-am dus cu foaia de lichidare si buletinul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am ridicat prin iunie, cand mi-am luat si diploma de bac si cea de atestat.