| AragamiCr a întrebat:

Buna, mai am putin si termin clasa A8-a si as dori sa merg la un liceu cu intensiv engleză si multa lume m-a îndemnat sa incerc la Elena Cuza dar nu stiu daca acolo este Intensiv Engleză si Bilingv Engleză deoarece am inteles ca la intensiv se fac multe ore de engleză iar la bilingv faci cateva materii in engleză de ex geografie sau istorie.
CINE STIE SI MA POATE AJUTA RAPID FUNDA!

2 răspunsuri:
| WID a răspuns:

Inainte de toate spune din ce oras esti. Daca esti din Craiova te ajut eu cu raspunsul.

| AragamiCr explică (pentru WID):

Liceul este in Bucuresti dar eu stai in Ilfov