| Jullykss a întrebat:

Bună, mai e puțin până la BAC și aș vrea să știu dacă se mai poate schimba materia la alegere ( Geografie, Logica, Sociologie, Psihologie). Eu momentan ar trebui să dau la geografie dar aș vrea să schimb materia. happy Mersi.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai daca nu ai scris pe o foaie oficiala care este materia la alegere la care trebuie sa dai, inca mai ai timp sa te gandesti, eu asa stiu ca il dau tot acum. Mie parca nu mi-a sosit foaia.

| Jullykss explică (pentru Celcestietot):

Se pare că trebuie să întreb de foaia respectivă. Multă baftaaa!

| Celcestietot a răspuns (pentru Jullykss):

Ok. Mersi la fel! Sa iei cel putin nota 9winking!

| Elena9328 a răspuns:

Mai bine ramai pe geografie laughing. Au mai făcut unii așa s-au luat după x, y ca logica e ușoară si au luat 2. Nu stiu de ce lumea fuge de Geografie.

| TristanTzara a răspuns:

Din câte știu încă nu s-au ales materile. Nu te-a pus să semnezi nimic legat de BAC, nu?