| Amali23a a întrebat:

Buna! Maine dau examenul la mate si efectiv eu inca nu stiu ce profil sa imi aleg. Vreau ceva care sa se bazeze si pe romana si pe mate in aceeasi masura. Ma gandeam la bio chimie imi puteti descrie un pic profilul si cine stie ce ore are, din ce se da bacu, cat de greu e, etc? Mi-ar fi de mare ajutooor. Sunt foarte stresata ca inca nu stiu unde sa ma duc.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dai bac la mate obligatoriu.
Mai bine pe filo. Sau sociale.

| Amali23a explică (pentru Catrice):

Eu is buna la mate, si vreau sa dau bac la mate nu sa fac sociale ca toti prostii care nu au altundeva unde intra