| CiutaBianca111 a întrebat:

Buna, notele de 5 luate la bac trebuie repetate?

Am picat bacul si vreau sa il mai dau, doar ca am unele intrebari...

Am luat 5 la toate probele doar ca nu a iesit media 6. In sesiunea din toamna trebuie sa repet probele cu nota de 5? (asa mi-o zis o femeie in timp ce pe net scrie altceva...)

Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca ai luat la toate materiile 5 in urmatoarea sesiune tu alegi la ce materii vrei sa dai, respectiv poti da la toate trei, numai la doua sau numai la una. In cererea de inscriere vei solicita la ce materii sau materie vrei sa-ti fie recunoscute notele obtinute in sesiunea anterioara.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cat de retardata sa fii sa pici un examen asa usor, cum e bac-ul?

| CiutaBianca111 explică (pentru Cosmin86):

În primul rand, ești atât de nesatisfăcut de viata ta ca trebuie sa jignești alta lume sa te simți tu realizat? Ahahahahahahahaha cât de retardat sa fii sa nu îți dai seama cât de retardat ești... happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru CiutaBianca111):

O ratata care pica un examen mega-usor imi spune mie ca sunt "retardat" laughing)))

| Donsavas a răspuns:

Din fericire pentru tine, poti da doar la una sau la toate 3. Ramane la alegerea ta ce si cum faci pentru a obtine media generala la bac. Spor la invatat!

| FaraNume1245 a răspuns:

Eu știu că alegi tu proba / probele pe care le dai din nou în toamnă.