| comansorinutza a întrebat:

.notele de la testele initiale se trec in catalog?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Testarile initiale care se dau acum sunt doar sa-si faca profesorii o parere despre cat de bine te descurci si cu ce bagaj cultural te-ai intors din vacanta. In general nu se trec in catalog fiindca nu sunt obligatorii, dar depinde de fiecare profesor acum.

5 răspunsuri:
| comansorinutza explică:

Eu sunt in a 7a

| love10andra a răspuns:

Da,se trec fiindca profi zic ca anul trecut elevii nu si-au dat silinta la teste si anul acesta se trec in catalog si in carnet! [Funda?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Si eu sunt in a 7a. Si da, se pot trece in catalogm in functie de dorinta profesorului, acestea fiind obligatorii. S-a anuntat pe site-ul ministerului (ne-a zis o profa) ca testele pot fi trecute si ca sunt obligatorii. Mie nu imi convine deloc, pentru ca anul trecut am avut o batoza de prof la istorie care preda superficial si care nici nu ne-a dat toata materia, ci a vorbit despre Ceasca (Ceausescu) si ca din cadavrele de la Auschitz se facea sapun, iar anul asta avem o profa care la test ne-a dat exact ce nu am facut.

| Fluture98 a răspuns:

Nu se trec in catalog (funda)

| alexa_8934 a răspuns:

Notele de la primele teste in a 5 da mai departe nu stiu Funda