| MayhemChimera a întrebat:

Optati pentru o facultate in strainatate sau in Romania? De ce?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Strainatate toata ziua! Romania e tara tururor posibilitatilor negative!

| Eduard619 a răspuns:

Pai eu as opta pentru o facultate in strainatate clar...dar vezi tu facultatile din strainatate impun muuuult mai multe cheltuieli.Dar daca ai bani este si pacat sa ramai in cacatul asta de tarawinking

| albonifiras06 a răspuns:

Optez pentru o falcultate in strainatate deoarece sistemul educational este mai bun. In special la Sorbona, Oxford, Hardvard, Stanford si Essex.