| Ahajahahah a întrebat:

Buna, pe maine am speaking la engleza si tema este "dark and strange". Nu stiu despre ce as putea vorbi si sper ca am puteti ajuta voi cu niste idei.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa spui o poveste asa misterioasa, usor horror, da ceva din experienta ta nu de pe net.

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ai putea căuta ''dark and strange'' pe google să vezi ce apare sau ai putea vorbi despre pădurea Baciu, ceva mai întunecat și mai ciudat de atât nu găsești.
http://hoiabaciuforest.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vorbesti despre copii carora le este frica de intuneric, si de cat de ciudat este ca atunci cand esti copil, ti-e frica de necunoscut, dar cu timpul, trece.
sau despre o eclipsa totala de luna.
sau despre cum ai fost tu la munte, si ati nimerit pe un drum intunecat si ciudat, care v-a dus in cu totul alta parte, bla bla.
Sunt o gramada de subiecte.

| GheorgheBuruias a răspuns:

Este un serial "stranger things" uitate la el si poate vei avea niste idei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GheorgheBuruias):

Si daca se uita el la serial, si incepe si povesteste in clasa, crezi ca ceilalti vor sti despre ce e vorba?
Sa incepi sa povestesti asa, despre o lume, care intoarsa cu susu in jos e negativa, si monstrii extraterestii, si copii care in primul sezon nu erau la pubertate, si acum le-a crescut par prin locuri si si-au schimbat vocea, fara ca, colegii, si profesorul, sa fi vazut serialul, mi se pare un pic cringe happy