| Roxanaaa567 a întrebat:

Pot face o facultate și o postliceala în același timp și ambele bugetate?
Am intrat la facultate la buget, iar la postliceala am admitere și dacă iau nota mare la admitere, as putea fi și acolo la buget? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Întrebarea aceasta aș pune-o la secretariatul ambelor școli. Pentru că una ar putea accepta, iar alta nu.
Dar pune întrebarea nu ca una care ești deja înscrisă, ci ca și cum dacă ai putea să te înscrii.

| christine99 a răspuns:

Daca vrei sa inveti pe bune, va trebui sa alegi doar o forma de invatamant, nu-i pasa nimanui de o colectie de diplome, chiar bate la ochi.