| anonim_4396 a întrebat:

Profesoara mea de tehnologica nu da explicatii prea bune asa ca ne-a spus sa facem macheta de semestrul 2 clasa a V-a si nu stiu ce sa fac(e despre alimente) FUNDA! :* P.S. :Cat mai repede!

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

BUNĂ
păi cred că s-a referit să decupezi alimente din reviste din astea, kaufland sau stiu eu, pliante, şi apoi să le separi... lactatele, şi celelalte, dar nu sunt sigură... dacă tu nu ştii, noi de unde să ştim?
baftă!

| deeadeea111 a răspuns:

Pai in primul rand tehnologia nu e atat de importantaca materie...dar poti face o piramida sau ceva de genul fructe si legume confenctionate de tine

| PinkPanter a răspuns (pentru deeadeea111):

E o macheta pe polistiren!

| deeadeea111 a răspuns (pentru PinkPanter):

Aha