| BBAlyss a întrebat:

Buna
Pt inscrierea la liceu, adica pentru depunerea dosarului este nevoie un parinte? Sau pot merge si singura?

Răspuns Câştigător
| MetalLover a răspuns:

Nu, nu e nevoie.

6 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Ai nevoie de un parinte. stiu pentru ca si fratemiu intra in a 9-a si si-a depus azi dosarul.

| T3qUyLa a răspuns:

Astazi am fost singur si nu m-a lasat a zis ca trebuie si un parinte sa semneze, datele de pe buletin s.a asa ca trebuiewinking

| alexandra11 a răspuns:

Cred ca e nevoie si de un parinte, dar depinde si de liceul la care mergi

| fitter a răspuns:

Da trebuie si un parinte deorece trebuie sa-si dea semnatura si u si el la fisa de inscriere la liceu funda?tongue

| NothingNewForYou a răspuns:

E nevoie de un parinte, deoarece trebuie sa semneze pe cererea de inscriere!

| Racer21 a răspuns:

Si eu am fost singur, n-a zis nimeni ca nu e ok. Deci poti merge numai tu, te poti duce apoi cu colegii unde vrei fara sa mai dai explicatii la parinti tongue