| Кристина21 a întrebat:

Buna!
Rezultatele de la evaluare nationala le vom mai astepta mult?
Ma refer la postarea pe internet sad

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=40&PageN=1

Toate cele bune.

| Mihaelazet8 a răspuns:

Mai avem de asteptat, cei de la edu.com si-au cerut scuze pentru intarziere, dar poti vedea rezultatele si la scola ta

| Кристина21 explică (pentru Mihaelazet8):

Ok, multumesc!
Chiar si asa, nu am unde sa vad rezultatele, nu sunt pentru minelaughing

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Bun am si eu aceasta problema.
uita-te pe acest site edu.ro prima data le posteaza pe edu si apoi pe alte site-uri.

| MaxLeon a răspuns:

Cauta pe google "isj (localitatea)"

Ex: "isj Brasov" o sa le gasesti dar cautale cu atentie happy