| ingridschneider a întrebat:

Bună seara! Am 17 ani (clasa 11) și sunt din Arad. M-am gândit să susțin examenul Cambridge Business Higher (BCE, nivel C1), însă, căutând pe internet centre de examinare, mi-am dat seama că nu găsesc niciunul. Oare să se fi eliminat examenul din România? Aş prefera să îl dau cât mai aproape de casă ( dacă nu Arad, maxim Timișoara, Oradea, Deva). M-ar putea ajuta cineva cu niște informații, vă rog?

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Profesorul de engleza e cel care te poate ajuta...

| SchoRom9 a răspuns:

Am incercat sa caut si eu chiar acum ai nu apare nimic, nici la alte examene, nu numai BCE.
Site-ul lor nu functioneaza.
Incerca sa intri in contact cu ei.