| gabitzuxxl a întrebat:

Buna seara, am 3 teste maine la obiecte principale si nu stiu nimic, deoarece nu prea am fost la ore, ce as putea face sa scap fara nota rea?

Răspuns Câştigător
| IoanaDaiana05 a răspuns:

1.Sa lipsesti
2.Sa copiezi

9 răspunsuri:
| BiiBiia a răspuns:

Zimi mai intai daca voi sunteti de servici pe scoala?

| ovidiu8msn a răspuns:

Aduni toate 3 notele si faci de-un 5. laughing

| Kenoby07 a răspuns:

1)Pai ii spuii ca ai lipsit si nai avut de unde sa iei lectiile
2)Le spui la parinti
3)il suni pe diriginte/a si ii spui sa te scuteasca de orele alea!happy Sper ca te-am ajutat!

| NICOLETANICO04 a răspuns:

1. inveti
2. nu mergi la scoala
3. vorbesti cu colegul/colega sa iti dea si tie si daca nu vor ii lingusesti
4. ti se face rau dintr-o data

| Alin0001 a răspuns:

1. te pui pe invatat in seara asta(nu cred ca vei face asta)
2. nu vii la scoala pur si simplu
3. chiulesti
4. copiezi
5...s.a.m.d.
sunt o groaza de posibilitati dar cea mai bine este sa optezi pentru prima, te va ajuta mai tarziu, se decat sa iei un 1 pentru copiat, mai bine iei un 5 pe munca ta! bafta la teste!

| Emena a răspuns:

Invata din carte

| SelenaKitt a răspuns:

Sa iti rogi profu\profa sa te asulte, iar daca nu vrea, COPIAZA!laughing

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Vai ce urat imi este mie de elevii astia!
Eu am obiceiul ca cei care lipsesc asa intentionat de la vreun test sau se imbolnavesc subit ori vin si se milogesc de mine pe la Cancelarie ca sa-i invoiesc, daca nu dau testul cand trebuie, data viitoare stiu prea bine ca-i ascult si nu din lectia care a fost pentru test. Si sa vezi atunci note de 2 si 3. Asa mai bine stau la ora si dau testul.

| SimonaCristina a răspuns:

Invata pe ultima suta de metri...