| Ariana131 a întrebat:

Buna seara, am mai avut o întrebare legata de bacalaureat, revin cu alta. Am depus contestație in cele din urma, o femeie din comisie spunându-mi ca mulți copiii s au plâns de profesorii corectori din București pentru ca nu au acordat punctajele corespunzătoare.Si întrebarea mea este, unde se duc lucrările in urma depunerii contestațiilor?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Corectarea lucrarilor contestate se face de catre o comisie pentru contestatii, alta decat cea care a corectat aceste lucrari.