| NimeniNu a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Ati putea sa-mi spuneti si mie ce tipuri de locuinte exista in Romania? Am gasit pe internet doar apartament, "case individuale" si duplex. Am nevoie pentru un proiect la engleza si imi trebuie tipuri de case si detalii. Puteti sa mi le dati in romana si detalii nu-mi trebuie prea multe. In jur de 2-3 fraze. Doar daca exista alte tipuri decat ce am gasit eu, pentru ca altfel am deja cateva detalii. Multumesc frumos! O seara placuta :*

Răspuns Câştigător
| Robin0744 a răspuns:

Nu există alte tipuri de locuințe care să aparțină locatarului. Ca locuire se mai poate locui în hoteluri, cămine, bungalow-uri, pensiuni etc.