| Bilciurescu_Nicu_2000 a întrebat:

Buna seara as vrea sa ma transfer acum in vacanta intersemestriala (sunt calsa a10) de liceu cu profil comert la un liceu cu profil stiinte ale naturii?

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Ai vrea?!
Ce vrei de fapt?

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu vei putea sa te transferi in vacanta. Trebuie sa se termine anul scolar. Si trebuie sa ai media mai mare de cat a ultimului intrat din clasa in care vrei sa te transferi. Posibil sa dai si niste diferente. De preferat ar fi sa te interezi la secretariat.