| alin322 a întrebat:

Ce inseamna "piata de desfacere"?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Toate oportunitatile ce le gasesc cei din comunitate in tara noastra. Romania e piata de desfacere, e locul ideal pentru a vinde produsele ce le aduc ei in timp ce noua ne distruge economia si agricultura ce o mai avem. asta e piata de desfacere. locul ideal pentru afacerile unor hoti.

| Latinmoon a răspuns:

Piata de desfacere este piata in care se desfasoara activitati comerciale, se vand si cumpara produse si servicii.