| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,ce parere aveti de Colegiul Economic A.D XENOPOL. Acolo vreau sa merg deoarece nu am scos o medie "stralucita" la evaluare. Cum e colectivul,profesorii, liceul in sine? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt foarte buni pentru toti elevi care invata si merg zilnic la scoala si devin foarte rai si severi daca copilul nu invata si chiuleste de la ore.
Liceul este o cladire veche, ca orice scoala, cu clase, laboratoare si anexe comune.
Copii sunt diferite, depinzadn de personalitatea fiecaruia. dar sunt tinuti din scurt de profesori, diriginti si de notele la purtare.